08 kwietnia 2024
Nasz partner zajmuje się ubezpieczeniami : -  Majątkowymi (mieszkanie, dom, ogródek działkowy) -  Komunikacyjnymi (samochód, motor, przyczepka ) -  Podróżnymi ( koszty leczenia na czas wyjazdu) -  Firma -  Życie
10 kwietnia 2024
Zakład górniczy "SILTECH" jest pierwszą prywatną kopalnią węgla kamiennego w Polsce. Działalność rozpoczął w 2002 roku. W tym samym roku, po 6 miesiącach wydobyto pierwszą tonę tego surowca. Podstawowy zakres
10 kwietnia 2024
Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" realizuje zadanie publiczne odnośnie "Szkolenia sportowego dzieci i młodzieży w piłkę nożną" ze środków Miasta Zabrze.
10 kwietnia 2024
Klientów z województwa śląskiego zapraszamy do sklepu w Zabrzu - Zaborzu przy ul. Wyciska 5c ( 1km od zjazdu z drogowej trasy średnicowej nr 902 ). Firma oferuje części samochodowe
10 kwietnia 2024
Polska jest w europejskiej czołówce, jeśli chodzi o powierzchnię lasów. Obecnie powierzchnia lasów w Polsce wynosi ponad 9,2 mln ha, co odpowiada lesistości 29,6 proc. Zdecydowana większość to lasy państwowe,
10 kwietnia 2024
Pomysł na stworzenie „sympatycznego” i „miłego” miejsca na Zaborzu zrodził się już dawno. Jako mieszkańcy tej dzielnicy zawsze chcieli mieć możliwość wyjścia z dziećmi na obiad, aby mogły zjeść coś,
10 kwietnia 2024
Szukasz pysznego jedzenia na zbliżająca się imprezę? Catering organizowany dla osób prywatnych, firm i instytucji to nasza specjalność. Najwyższa jakość obsługi od pierwszego spotkania do końca eventu to dla nas
10 kwietnia 2024
Lody rzemieślnicze - własna produkcja z wysokiej jakości produktów. Zapraszamy na stronę WWW oraz na profil FB
10 kwietnia 2024
JUROB.EU zajmuje się sprzedażą wyrobów wiodących polskich i zagranicznych marek, oraz produkcją pozanormatywnych elementów złącznych. W ofercie posiadają szeroką gamę wysokiej jakości produktów , wytwarzanych zgodnie z normami PN-DIN-ISO. Dzięki
10 kwietnia 2024
Firma budowlana ma swoją siedzibę w Rudzie Śląskiej. Świadczą profesjonalne usługi dekarskie i blacharskie na terenie województwa śląskiego. Nieustannie myślą o swoim rozwoju i poszerzaniu kompetencji, podejmując się wykonania coraz
10 kwietnia 2024
Firma z 25 letnim stażem w branży zaopatrzenia przemysłu, rzemiosła i warsztatów.  Największa w Europie hurtownia techniczna. W pełni zautomatyzowany Magazyn Centralny. Milion Artykułów. 200 Producentów. Krótki łańcuch dostaw: producent
10 kwietnia 2024
Firma z pasji do tworzenia rzeczy nietuzinkowych, projektuje i wykonuje meble, w tym szafy oraz kuchnie na wymiar. Wieloletnie doświadczenie pozwala fachowo doradzić w fazie projektu, a ogromne zdolności manualne
10 kwietnia 2024
W Biurze Podróży znajdziecie ofertę wyjazdu do praktycznie każdego miejsca na świecie.  Dzięki współpracy z wieloma uznanymi przedsiębiorstwami turystycznymi firma może zaoferować Państwu najlepszy wypoczynek w najkorzystniejszych cenach. Oferuje również
11 kwietnia 2024
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

zaproszenie do sponsorowania

MKS Zaborze Zabrze stale poszukuje partnerów którzy chcą współpracować i nawiązać z nami biznesowe relacje. Nie ma ku temu lepszej okazji, aby promować swoją markę poprzez najpopularniejszą dyscyplinę sportową jaką jest piłka nożna.

W ramach współpracy proponujemy szereg świadczeń marketingowych i wizerunkowych. Umowa zawierana jest indywidualnie z uwagi na potrzeby Państwa firmy.

Możesz również uzyskać preferencje w podatku PIT/CIT.

Ulga sponsoringowa to także możliwość odliczenia podatku dochodowego od osób prawnych i fizycznych 50% kosztów poniesionych na działalność sportową.

Klub może przeznaczyć środki otrzymane od Sponsora na zakup sprzętu sportowego, organizacje zawodów, wynajem obiektów sportowych, wynagrodzenie dla kadry szkoleniowej czy sfinansowanie stypendiów dla zawodników.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: mkszaborze@zabrze.slzpn.pl

Sponsor techniczny

MKS Zaborze Zabrze - Sponsor techniczny

K1SPORT.PL

Sklep Sportowy K1sport.pl jest własnością firmy Maxima-Sport Krzysztof Kiełb obecnej na rynku od 2007r., która od początku swojej działalności związana była z handlem artykułami sportowymi. Sklep stacjonarny przez lata przyciągał zarówno klientów detalicznych, jak i szkoły, kluby sportowe czy jednostki samorządowe. Mimo ogólnosportowego profilu sklepów, zawsze w centrum zainteresowań zespołu była piłka nożna.

Dziś, Maxima-Sport bogatsza o zdobyte przez lata doświadczenie, prezentuje K1sport.pl. To tu możesz ubrać swój zespół, drużynę lub dokonać zakupu indywidualnego. To tu powstają dedykowane sklepy dla twojej drużyny, gdzie będzie można zakupić spersonalizowane koszulki oraz gadżety klubowe. Piłka nożna to ich pasja. Na co dzień śledzą wydarzenia i trendy ze świata piłki nożnej, a także aktywnie w nim uczestniczą, nawiązując relacje partnerskie i sponsorskie. Współpracują między innymi z wieloma klubami na różnych szczeblach rozgrywkowych od najwyższych Ekstraklasy czy Ekstraligi do najniższych lig amatorskich.

Jeśli chcesz poznać ich bliżej, koniecznie zajrzyj do placówki stacjonarnej zlokalizowanej w Zabrzu Plac Wolności 6. W sklepie stacjonarnym nie tylko zobaczysz produktowe nowinki czy kupisz upragniony asortyment w rozsądnej cenie, ale i zasięgniesz fachowej rady i podyskutujesz na temat bieżących wydarzeń. W sklepie piłkarskim k1sport.pl każdy miłośnik futbolu znajdzie coś dla siebie.