03 kwietnia 2024
Zatrudnimy trenera, wymagania: - Uprawnienia UEFA - Cierpliwość i dobre komunikowanie się z dziećmi - Mile widziane kurs wychowawcy kolonijnego i pierwszej pomocy - Aktualne badania - Kontakt: email: mkszaborze@zabrze.slzpn.pl
03 kwietnia 2024
Wolontariusz do fotografowania meczy oraz treningów naszych zespołów - Kontakt: email: mkszaborze@zabrze.slzpn.pl telefonicznie: 504-233-402
03 kwietnia 2024
Staże dla trenerów i studentów - Kontakt: email: mkszaborze@zabrze.slzpn.pl telefonicznie: 504-233-402
03 kwietnia 2024
- Pracownik do utrzymania czystości i obsługi magazynu - Umowa zlecenie ok. 7h tygodniowo ok. 30 w miesiącu - Kontakt: email: mkszaborze@zabrze.slzpn.pl telefonicznie: 504-233-402