MKS Zaborze Zabrze - Logo

DARIUSZ PISKOR - Prezes zarządu
PIOTR CICHOŃ - Wiceprezes ds. Sportowych
JACEK BOROWIEC - Wiceprezes ds. Finansowych

KLAUDIUSZ JANKOWSKI, LESZEK WOJTASZCZYK, JOACHIM MAŁECKI, RAFAŁ ŚMISTEK, MARIUSZ BOROWIEC, JACEK BELTARANI, MARCIN KAMIŃSKI.

Komisja rewizyjna:
DAMIAN DUDEK - Przewodniczący
BŁAŻEJ BIELIŃSKI, WOJCIECH RYBARCZYK

Młodzieżowy Klub Sportowy "Zaborze" realizuje zadanie publiczne odnośnie "Szkolenia sportowego dzieci i młodzieży w piłkę nożną" ze środków Miasta Zabrze.

Historia klubu

1945 - RKS [Robotniczy Klub Sportowy] Pogoń Zabrze