08 kwietnia 2024

Szafa MKS-u

Ekologia to ważny element naszego życia. Coraz częściej zastanawiamy się jak w życiu codziennym wprowadzić więcej ekologicznych rozwiązań oraz przyczynić się do ochrony środowiska.

Młodzieżowy Klub Sportowy Zaborze stworzył grupę na Facebooku, na której rodzice i zawodnicy Klubu mogą wymieniać, sprzedawać lub oddawać za darmo używany sprzęt piłkarski, który już nie jest im potrzebny (np. koszulki, spodenki, ortaliony, dresy, buty, piłki itp).

Główne zadania SZAFY MKS-u:

Daj niepotrzebnym ubraniom drugie życie

Zmniejszenie ilości odpadów tekstylnych

Oszczędność znacznej ilości wody, która jest potrzebna do produkcji ubrań.

Wystarczy dołączyć do grupy na Facebooku klikając TUTAJ.