25 kwietnia 2024

Pomaga nam FSMM

Fundacja Studencka Młodzi-Młodym w tym roku pomaga naszemu klubowi w akcji "Wspieraj Sport. Przekaż 1,5% Podatku"

Zgromadzone w ten sposób środki zostaną spożytkowane na dofinansowanie organizowanych obozów sportowych, zakup treningowego sprzętu sportowego, transport zawody sportowe, organizację imprez sportowych czy wynajem obiektów sportowych.

FSMM przygotowała darmowy program do rozliczenia PIT online

Wejdź w LINK i rozlicz się!

Jeśli już się rozliczyłeś, ale chciałbyś nas wesprzeć. Możesz to zrobić!

Wejdź w LINK i wykonaj przelew.