10 kwietnia 2024

Partnerzy, Przyjaciele, Pasjonaci

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni że możemy liczyć na Wasze wsparcie. Wasze działania nie tylko podnoszą nasze morale, ale także wzmacniają nas w dążeniu do doskonałości.

Wasz wkład ma bezpośredni wpływ na rozwój i sukcesy naszych młodych sportowców. Wasza wiara w nasz potencjał jest dla nas ogromnym źródłem motywacji.

Jesteśmy dumni, że należycie do naszej sportowej Biało-zielonej rodziny i nie możemy się doczekać dalszej współpracy w przyszłości